Zespół wartościowych, kompetentnych ludzi jest w stanie dokonywać wielkich rzeczy. Naturalna dla człowieka chęć odkrywania nieznanego i zdobywania nowych doświadczeń potrzebuje jednak odpowiednich warunków. W rytmie codziennej pracy, bez nowych bodźców, szkoleń czy interesujących projektów łatwo wpaść w szkodliwy dla twórczej kreatywności marazm. Wielu przedsiębiorstwom oraz instytucjom naukowym nieraz ciężko samodzielnie wygospodarować odpowiednie środki na badania i poszerzanie kompetencji. Granty z Unii Europejskiej są w takich przypadkach idealnym remedium.

Daj swoim ludziom komfort i czas, aby mogli spokojnie pracować nad innowacjami

Kiedy wszyscy stawiają na natychmiastowy zysk, finansowa kroplówka ze wspólnotowych funduszy stanowi nieocenione wsparcie. Zdajemy sobie sprawę, że eksperymenty rzadko kiedy przynoszą pożądane efekty od razu. Potrzeba wielu prób, dogłębnego zrozumienia zjawiska, które chce się okiełznać, a następnie mniej lub bardziej komercyjnie wykorzystać. Do tego potrzeba stosownej wiedzy i zasobów, obustronnego zrozumienia pomiędzy reprezentantami nauki i biznesu. Dla obu zainteresowanych stron granty na badania będą doskonałym wyjściem. Specjaliści ELJOT TECH od funduszy europejskich pozyskali już ponad 76 milionów złotych dofinansowania na najróżniejsze projekty rozwojowe. Mamy bogate doświadczenie z licznych przypadków, kiedy staraliśmy się o dotacje dla firm i instytucji, które planowały intensywny rozwój. Kiedy przedsiębiorcy nie muszą martwić się środkami na działalność badawczą, zatrudnieni u nich uczeni mają zdecydowanie więcej potrzebnej swobody.

Nie przejmuj się formalnościami. Razem przebrniemy przez sito selekcji

Programy europejskie dla naukowców oraz wdrażających opracowane przez nich rozwiązania firm zazwyczaj mają sztywno określone ramy. Wnioskodawcy powinni wpisywać się w określone w regulaminie oczekiwania, a przy tym zaprezentować swój pomysł z jak najlepszej strony. Obiecywanie gruszek na wierzbie, niepoparte żadnymi argumentami, zwykle kończy się na odejściu z kwitkiem. W ELJOT TECH dokładnie wiemy, jak załatwić granty na badania zgodnie z formalnymi wytycznymi. Najpierw uczciwie oceniamy szanse każdego projektu, w razie potrzeby wskazujemy mankamenty do poprawy, a potem kompletujemy potrzebne dokumenty i zaświadczenia. Po więcej szczegółów na temat naszego doradztwa zapraszamy do kontaktu drogą telefoniczną, poczty elektronicznej lub jednego z 10 naszych oddziałów, zlokalizowanych w największych miastach w Polsce.